Kipor Jeneratörleri’nin lansmanı Güral Afyon Wellness Convention Hotel’de yapıldı

Reis Makina, 90. Yıl Hediye Kampanyası kapsamında, Güral  Afyon Wellness  Convention Hotel’de, tatil programı düzenledi. Türkiye’nin dört bir tarafından gelen Reis Shop bayilerinin ve Reis Servislerin katıldığı program, 28 Mart Perşembe günü başladı. Dünyanın en güzel termal hotellerinden biri olan ve geçtiğimiz yıl açılan Güral Afyon Wellness  Convention  Hotel, 4 gün boyunca Reis Shop bayilerini ve Reis Servisleri ağırladı. Tatil süresince hotelde, su topu ve masa tenisi gibi sportif  faaliyetlerin yanı sıra satranç turnuvası da yapıldı.


Faaliyetler kapsamında, 30 Mart Cumartesi günü, Reis Makina’nın Türkiye distribütörü olarak ürün gurubuna yeni dahil ettiği, Kipor Markası’na ait lansman programı düzenlendi.  Programa  Reis Makina Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Topçu ve Reis Makina Genel Müdürü Dr. Selim Temurci  başta olmak üzere bir çok Reis Shop bayisi katıldı. Program,  Reis Makina Yönetim Kurulu Üyesi  Ömer Faruk Topçu’nun selamlama konuşması ile başladı. Sonrasında söz alan, Reis Makina Genel Müdürü Dr. Selim Temurci, Kipor Markası’nın, dünyanın  en  büyük  jeneratör, alternatör, benzinli ve dizel motor üreticilerinden biri olduğunu belirtti. Kipor Jeneratörleri’nin  Türkiye  distribütörü olarak Enerji sektöründe daha güçlü hale  geldiklerini vurgulayan Dr. Selim Temurci, Reis Makina - Kipor  işbirliğinin yıllar önce başladığını, Kipor Markası’nın Türkiye pazarına sunulmasıyla, bu işbirliğinin daha da pekiştiğini söyledi. Sektörde amaçlarının uluslararası standartlarda en kaliteli ürünleri Reis Shop bayileri ile buluşturmak olduğunu vurgulayan Dr. Selim Temurci, ticari hayatın sadece alış veriş olmadığını, karşılıklı güvenin  ve dayanışmanın, iş yaşamının öncelikli değerleri olması gerektiğini ifade ederek sözlerini tamamladı.

 

Lansman programının devamında, konaklama boyunca yapılan müsabakalarda derece alan katılımcılara madalyaları takdim edildi. Madalya töreni sonrası, ana teması Reis Makina olan ve misafirlerin keypad cihazları ile soruları cevaplayabildiği,  hediyeli bilgi yarışması yapıldı. Reis Makina Destek Hizmetleri ve İletişim  Direktörü  Yavuz Kurt  tarafından sunulan yarışmaya, bayiler yoğun ilgi gösterdi. Her soruyu doğru ve en hızlı cevaplandıran üç katılımcıya hediyelerinin verildiği  bilgi yarışması, sonuna kadar heyecanla takip edildi. Marka lansman programının sonunda misafirlere, Kipor Jeneratörleri ve Berger  Bahçe Aletleri için hazırlanmış kataloglar ve promosyon ürünleri  dağıtıldı. 4 gün boyunca termal havuzlarda stres atan bayiler, Güral Afyon Hotel ‘de kendileri için hazırlanan ve son derece memnun kaldıkları organizasyon için Reis Makina’ya teşekkür ettiler.